HTC Vive Eye Profesyonel Sınıf Sanal Gözlük

HTC VIVE EYE
SANAL GERÇEKLİK GÖZLÜĞÜ

Hassas göz takibi ile ileri düzey uygulama
Profesyonel düzeyde ses ve grafiklerle bir araya gelen hassas göz takibi, birinci sınıf bir deneyim gerektiren stüdyolar, ev ofisleri ve VR(sanal gerçeklik) kullanıcıları için tasarlanmıştır.

Hassas göz takibi
Gerçekçi etkileşimleri daha verimli hale getirmek, GPU iş yükünü daha iyi yönetmek ve giriş ve gezinmeyi basitleştirmek için göz hareketlerini izleyin ve yorumlayın.

100 m²'ye kadar oda ölçeğinde izleme *.
(* Dört SteamVR Baz İstasyonu 2.0 kullanarak 10m x 10m'ye kadar.) SteamVR ™ Tracking 2.0 ile eşsiz izleme hassasiyeti ile geniş VR deneyimleri oluşturun.

Profesyonel kalitede grafikler ve ses.
2880 x 1600 piksel ve 615 PPI birleşik çözünürlüğe sahip çift OLED ekranlar, süper zengin renkler ve kontrastlı grafikler sunar. Hi-Res sertifikalı kulaklıklar, gerçekçi ses deneyimi için 3D uzamsal ses ile entegre edilmiştir.

Yetenekleri

  1. VR'DE GERÇEKÇİ ETKİLEŞİMLER OLUŞTURUN - Sanal avatarlarda göz hareketlerini ve yanıp sönmeleri yansıtın. Konferanslarda, sohbet gruplarında ve genişletilmiş gerçeklikte uzaktan işbirliğinde etkileyici, sözsüz etkileşimler gösterin.
  2. FOVEATED RENDER: GPU İŞ YÜKÜNÜN AKILLI DAĞILIMI  - Kullanıcıların görüş alanında grafik sadakatini optimize edin. GPU'larda oluşturma iş yüklerini azaltın. Görselleştirme kalitesini ve performansını artırın.
  3. BASİTLEŞTİRİLMİŞ GİRİŞ VE GEZİNME - VR'yi daha sezgisel bir deneyime dönüştürün. Bakış odaklı menü navigasyonu uygulayın. Her zamankinden daha hızlı ve kolay şekilde işaretleyin, seçin ve yakınlaştırın. Sanal gerçeklikte daha doğal hareketleri ve hareket kontrollerini etkinleştirin.
  4. GENİŞ ÇOK KULLANICILI PARADİGMALAR OLUŞTURUN - SteamVR ™ İzleme 2.0, benzersiz izleme doğruluğu ile tıkanmasız, geniş alan deneyimleri sunar. İzleme hacimlerinizi birden fazla kullanıcı için oturanlardan ayakta durana dek 100m² * oda ölçeğine kadar ölçeklendirin.
  5. ÜSTÜN GÖRSEL VERİM - Simülasyonlarda nefes kesici grafikler, metinler ve dokular sunun. 2880 x 1600 piksel ve 615 PPI birleşik çözünürlüğe sahip çift OLED ekranlarla kullanıcıların en derin ayrıntılara dalmasına izin verin.
  6. KONFOR VE DENGE İÇİN TASARLANDI - Herkesin konfor tercihlerine uyum sağlayın. Kulaklık, kolay açma ve kapatma, hızlı ayarlama ve uzun süreli kullanım için yukarıdan aşağıya tasarlanmıştır. Çok çeşitli kafa boyutlarına uyar. Ayarlanabilir optiklerle göz yorgunluğunu en aza indirir. Neredeyse tüm görüş tiplerine, hatta gözlüklere bile uyar.

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Kulaklık Özellikleri
Önemli Noktalar:

1. Gördüğünüz yere göre görsellerinizi optimize edin, böylece her zaman en net görüntüyü elde edersiniz.
2. Dikkatinizi ölçülebilir verilere eşlemek için göz izleme özelliğini kullanın ve verileri eyleme geçirilebilir içgörü ile eşleyin.
3. Sadece gözlerinizi kullanarak sanal dünyayla sezgisel ve zahmetsizce etkileşim kurun.

Ekran: Çift OLED 3,5 "diyagonal
Çözünürlük: Göz başına 1440 x 1600 piksel (toplam 2880 x 1600 piksel)
Yenileme hızı: 90 Hz
Görüş alanı: 110 derece
Ses: Yüksek Çözünürlüklü sertifikalı kulaklık
Yüksek Çözünürlüklü sertifikalı kulaklık (çıkarılabilir)
Yüksek empedanslı kulaklık desteği
Gelişmiş kulaklık ergonomisi
Giriş: Çift Tümleşik mikrofon
Bağlantılar: USB-C 3.0, DP 1.2, Bluetooth
Sensörler: SteamVR Takibi, G sensörü, Jiroskop, Yakınlık, Göz Konforu Ayarı (IPD), Göz takibi
Ergonomi: Lens mesafe ayarlı göz rölyefi, Ayarlanabilir Göz Konforu Ayarı (IPD), Ayarlanabilir kulaklık, Ayarlanabilir kafa bandı

Denetleyici Özellikleri
Sensörler: SteamVR İzleme 2.0
Giriş: Çok işlevli izleme dörtgeni, Kavrama düğmeleri, Çift aşamalı tetik, Sistem düğmesi, Menü butonu
Bağlantılar: Mikro USB şarj bağlantı noktası

İzlenen Alan Gereksinimleri
Ayakta / Oturmalı: Min. uzay gereksinimleri
Oda ölçekli: Dört SteamVR Baz İstasyonu 2.0 kullanarak 10m x 10m'ye kadar. Birlikte verilen iki baz istasyonu 5m x 5m'ye kadar destekler.

Göz İzleme Özellikleri
Bakış veri çıkış frekansı (binoküler):120Hz
Doğruluk *: 0.5 ° -1.1 ° (* FOV 20 ° içinde)
Kalibrasyon: 5 noktalı
İzlenebilir görüş alanı**: 110 ° (** Göz ameliyatı, göz hastalığı, ağır makyaj ve yüksek miyopi göz izleme performansını etkileyebilir.)
Veri çıkışı (göz bilgisi): Zaman damgası (cihaz ve sistem), Bakış orijini, Bakış yönü, Öğrenci konumu, Öğrenci ölçüsü, Göz açıklığı

Arayüz
HTC SRanipal SDK'sı

SDK motor uyumluluğu
Duygu ve eylem birliği, Gerçekdışı

Fiyat Öğrenin

Ürün fiyatı öğrenmek için mesaj gönderebilir ya da WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES

Sülüntepe Mahallesi, Yunus Emre Cd.
Zülal Sk. C1.1/14, 34909 Pendik-İSTANBUL

TELEFON

Telefon: +902162322250

Faks: +902162322270

E-POSTA

cmsense@cmsense.com

Copyright (c) 2016-2021 CMsense

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.