dSPACE

MicroAutoBox II hızlı işlev prototipi gerçekleştirmek için gerçek zamanlı bir sistemdir. Kullanıcı müdahalesi olmadan, yalnızca bir ECU gibi çalışabilir.

DS1104 R&D Kontrol Bordu

DS1104 Ar-Ge Denetleyicisi Kartı, bir PC'yi hızlı kontrol prototiplemesi için bir geliştirme sistemine yükseltir. Kart, boş bir PCI veya PCIe yuvası olan neredeyse tüm PC'ye kurulabilir.

Targetlink

Üretim kodu üreteci TargetLink, MATLAB® / Simulink® / Stateflow®'dan doğrudan verimli C kodu üretir ve dahili simülasyon ve test yoluyla erken doğrulamaya izin verir. Etkin, modüler geliştirmeyi destekler, ISO 26262, ISO 25119 ve IEC 61508 sertifikalı ve yüksek performanslı yerel AUTOSAR desteği sağlar.

SystemDesk

SystemDesk, AUTOSAR mimarilerini ve uygulama yazılımları için sistemleri modellemek için karmaşık ve geniş kapsamlı destek sağlayan bir sistem mimarisi aracıdır. Buna ek olarak SystemDesk, uygulama yazılımından sanal ECU'lar (V-ECU'lar) üretir.

RTI, gerçek tasarım sürecine tam olarak konsantre olmanızı ve hızlı tasarım tekrarlarını gerçekleştirmenizi sağlar. Simulink ve Stateflow modellerinin gerçek zamanlı donanımda kesintisiz otomatik uygulanması için C kodu üreticisi Simulink Coder ™ (eski adıyla Real-Time Workshop®) genişletir.

AutomationDesk

AutomationDesk ile, testler haftanın yedi günü, günün 24 saati yapılabilir, böylece mühendislerin zaman ve maliyetlerden tasarruf ederken mühendislerin test kapsamını arttırmasına ve ECU yazılım kalitesini arttırmasına izin verir.

MicroLabBox, kompakt boyut ve düşük sistem maliyetlerini yüksek performans ve çok yönlülükle birleştiren laboratuvar için hepsi birarada geliştirme sistemidir.

AutoBox

AutoBox ile, dSPACE modüler donanım araç içi uygulamalar için kullanılabilir. Gelişmiş sağlamlık sağlar ve doğrudan bir araba aküsü ile güçlendirilebilir.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES

Sülüntepe Mahallesi, Yunus Emre Cd.
Zülal Sk. C1.1/14, 34909 Pendik-İSTANBUL

TELEFON

Telefon: +902162322250

Faks: +902162322270

E-POSTA

cmsense@cmsense.com

Copyright (c) 2016-2020 CMsense

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.