Emotiv Mobil EEG Cihazı

Mobil EEG Cihazı alanında lider kuruluş Emotiv'in ÜNİVERSİTELER ve ARAŞTIRMA KURULUŞLARINA YÖNELİK distribütörlük yetkisini aldık.

EMOTIV, gelişmiş beyin izleme ve bilişsel değerlendirme teknolojilerinin geldiği en son noktadır. Kullanımı kolay ve yüksek kaliteli tasarımı ile mobil EEG teknolojilerinin öncüsüdür. Dünya çapında bilimsel topluluklar ve geliştiriciler tarafından tanınan ve onaylanan beyin giydirmeleri uygun fiyatlıdır.

EMOTIV nerelerde kullanılır?

BEYİN PERFORMANSI İZLEME VE SAĞLIK

Stres ve odaklanma gibi zihinsel durumları izleyin ve optimize edin. Neurofeedback'i kullanarak beyin aktivitelerinizi geliştirin. 

01

BEYİN KONTROL TEKNOLOJİSİ

İnsan beyninin gerçek ve sanal nesneleri düşünce ile kontrol etmek ve gerçek zamanlı duyguları dijital deneyimlere enjekte etmek için doğrudan makinelere bağlandığı bir dünyaya girin. 

02

BEYİN ARAŞTIRMALARI VE EĞİTİM

Araştırma amaçlı mobil EEG cihazlarımızı kullanarak laboratuvarın sınırları dışındaki insan beynini inceleyin. 

03

TÜKETİCİ DAVRANIŞLARINI İZLEME

Tüketicilerin ürünlerinize ve prototiplerine gerçek zamanlı olarak duygusal tepkilerini ortaya çıkararak pazar araştırmanızı ve kullanılabilirlik testi potansiyelinizi artırın. 

04

MODELLER

EMOTIV

Laboratuvar Uygulamaları

EMOTIV PRO Yazılım

Emotiv PRO

EmotivPRO, EPOC + ve Insight için geliştirilen, nörobilim araştırma ve eğitimi için entegre bir yazılım çözümüdür.

Veri Toplama
Ham EEG, Performans Metrikleri (0.1Hz), hareket verileri, veri paketi toplama ve kaybı ve iletişim kalitesi dahil EMOTIV kulaklık veri akışlarının gerçek zamanlı görüntüsünü görüntüleyin. Kayıtları güvenli bulut depolama alanımıza kaydedin ve analiz için oynatın veya dışa aktarın.

Etkinlik İşaretlemesi
Ekrandaki düğmeler ve tanımlanmış seri port olayları dahil olmak üzere zamanlanmış işaretleyicileri tanımlayın ve veri akışına ekleyin. İşaretleyiciler EEG veri dosyalarında saklanır ve gerçek zamanlı ve oynatma modlarında görüntülenebilir.

Hızlı Analiz
Otomatik FFT ve güç bandı grafikleriyle canlı veya kaydedilmiş veriler için frekans verilerini özelleştirin ve görüntüleyin. Verilerinizi dışa aktarmak zorunda kalmadan sonuç alın.

Emotiv uygulamaları ile gerçekleştirilmiş bilimsel makaleler

EMOTIV ürünleri kullanılarak yapılan bilimsel çalışmalara ulaşmak için aşağıdaki bağlantımızı kullanabilirsiniz.

EMOTIV PRO

Laboratuvar Uygulamaları

EMOTIV

BEYİN KONTROL TEKNOLOJİSİ 

İnsan beyninin gerçek ve sanal nesneleri düşünce ile kontrol etmek ve gerçek zamanlı duyguları dijital deneyimlere enjekte etmek için doğrudan makinelere bağlandığı bir dünyaya girin. Kullanımı kolay, kablosuz EEG teknolojisi, makinelerle insan etkileşimi için yeni olanaklar yaratıyor. EMOTIV’in cihazları, beyin dalgalarını, 1’ler ve 0’larda konuşulan her şeyi kontrol etmek için kullanılabilecek dijital sinyallere dönüştürür. 

SONSUZ UYGULAMA 


Beyin bilgisayar arayüzü (BCI), düşüncelerimizi ve duygularımızı her gün kullandığımız teknolojiyle doğrudan bütünleştirir. İster dronlara, ister tekerlekli sandalyelere, müzik veya sanat yaratmaya, ister dijital deneyimleri gerçek zamanlı duygulara göre uyarlayın, beyin ve bilgisayar arasındaki arayüz kullanımı hiç bu kadar kolay olmamıştı. 

GERÇEĞE DAHA YAKIN OLUN 

İnsanların size söylediklerine dayanan ve doğrudan kaynağa - beyne giden geleneksel pazar araştırma yöntemlerini bir kenara bırakınız! EMOTIV teknolojisi, beyin aktivitesini okuyan, tüketicilerin ürününüz hakkında nasıl hissettiği hakkında size geri bildirim sağlayan kablosuz ve ekonomik bir cihazdır. 

DÜŞÜNCELERLE KONTROL 

EMOTIV’in Zihinsel Komutlar algoritması, sanal ve gerçek nesneleri yalnızca düşünerek kontrol etmek için atanabilecek eğitilmiş düşünceleri tanır. Beyin kontrolü, klavyeler gibi geleneksel giriş cihazlarının yerini alabilir, etkileşimli deneyimleri geliştirebilir ve engellilerin çevreleriyle etkileşimde bulunmaları için yeni yollar sağlayabilir. 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES

Sülüntepe Mahallesi, Yunus Emre Cd.
Zülal Sk. C1.1/14, 34909 Pendik-İSTANBUL

TELEFON

Telefon: +902162322250

Faks: +902162322270

E-POSTA

cmsense@cmsense.com

Copyright (c) 2016-2021 CMsense

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.