Vücut Hareket Sensörü
(Gait-Up)

Ürünlerimiz, çeşitli uygulamalarda yüksek kaliteli hareket analizi arayan profesyoneller tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Dünyanın dört bir yanındaki 20'den fazla ülkedeki en iyi akademisyenler, klinisyenler ve mühendisler tarafından güvenilir ürünlerimizi keşfediniz.

Physilog® Hareket Sensörü

Barometre ile kompakt (11g) ve çok yönlü kablosuz atalet ölçüm birimi (IMU).

10D algılama yetenekleri
Programlanabilir aralıklar ve örnekleme frekanslarına sahip yüksek kaliteli 3B ivmeölçer, 3B jiroskop ve barometrik basınç sensörü. Bağımsız kayıt veya akış modunda.
Geliştirme Araç Seti ve SDK'leri,
Mobile App ve PC'deki ücretsiz Research ToolKit Yazılımı ile programınızı okuyun, sinyalleri okuyun ve sensör durumunuzu kontrol edin. (Ya da ayrılmış MATLAB işlevlerini veya API'ları kullanın).
Seçenekli GPS uzatma kartı
Yerleşik GPS'li Physilog® sensörlerini sipariş edin. 
Senkronizasyon
Birden fazla Physilog® modülü senkron sinyalleri kaydeder. Dış üçüncü parti laboratuvar sistemleri, istek üzerine Physilog® senkro dongle ile de senkronize edilebilir.
Uygulamalar
Yeni Ar-Ge projeleri için atalet sensörleri veri toplama
Uygulamanız için en uygun sensör konfigürasyonunu araştırın
Sinyal işleme araştırma projesi ve öğretim sınıfları 

ETKİNLİK İZLEME

GENEL BİLGİ

Etkileşimli Barkod Görselleştirme
Vücut hareketleri ve aktivitelerinin türü, yoğunluğu ve süresiyle ilgili bilgileri bütünleştirir.
Otomatik hizalama ve kalibrasyon
Sensörün tam konumunu önemsemene gerek yok, algoritmamız sizin için yapar.
Bilimsel olarak doğrulanmış doğruluk
Yaşlı yetişkin ve İnme Hastaları da dahil olmak üzere çeşitli popülasyonlardaki laboratuarda altın standartlara göre onaylandı. Yayınları gözden geçirin.

DOĞRULAMA ÇALIŞMALARI

Perruchoud, C., Buchser, E., Johanek, L.M., Aminian, K., Paraschiv‐Ionescu, A. and Taylor, R.S. “Assessment of physical activity of patients with chronic pain.” Neuromodulation: Technology at the Neural Interface 17, no. S1 (2014): 42-47.
Paraschiv-Ionescu, A., Buchser, E. and Aminian, K. “Unraveling dynamics of human physical activity patterns in chronic pain conditions.” Scientific reports 3 (2013): Article number 2019.
Paraschiv-Ionescu, A., Perruchoud, C., Buchser, E. and Aminian, K. “Barcoding human physical activity to assess chronic pain conditions.” PloS one 7, no. 2 (2012): 32239.
Buchser, E., Paraschiv-Ionescu, A., Durrer, A. and Aminian, K. “Objective Measurement of Physical Activity in Patients with Chronic Lower Limb Pain Treated with Spinal Cord Stimulation.” Proceedings of the Medtronic Forum for Neuroscience and Neuro-Technology 2005, Springer Berlin Heidelberg (2007): 30-32.
Buchser, E., Paraschiv‐Ionescu, A., Durrer, A., Depierraz, B., Aminian, K., Najafi, B. and Rutschmann, B. “Improved physical activity in patients treated for chronic pain by spinal cord stimulation.” Neuromodulation: Technology at the Neural Interface 8, no. 1 (2005): 40-48.
Paraschiv-Ionescu, A., Buchser, E.E., Rutschmann, B., Codray, S. and Aminian, K. “Long-term monitoring of physical activity pattern in pain patients.” Proceedings of the Third IASTED International Conference on Biomedical Engineering (2005): 615.

UYGULAMALAR

Uzun vadeli verilerden hareket ve faaliyet tanımlaması
Ev ortamında tedavi öncesi / sonrası değerlendirme
Objektif sağlıklı durum ve yerleşik davranış nicelemesi
Hastaya geri bildirim sağlayın.

Yürüme Analizi

Physilog sensörleri ile 25 dakika uzay-zaman parametresinin
1 dakikada yansıtılması.

Genel Bilgiler
Mobil App, Mac ve PC ile kullanımı kolay
Sensörü başlatmak için bir düğme, başlatmak ve dönüşleri atmak için seçeneklerle birlikte raporunuzu almak için tek bir tıklama.
Otomatik hizalama ve kalibrasyon
Sensörün tam konumunu önemsemene gerek yok, algoritmamız sizin için yapar.
25 sonuç parametresi, pdf veya xls
Hız, değişkenlik, simetri ve parmak izni gibi renk kodları ile yorumlama için uzay-zamansal parametreleri ölçün. Örnek bir rapora göz atın.
Bilimsel olarak doğrulanmış doğruluk
Yaşlı yetişkinler, Parkinson hastalığı, Beyin felci ve İnme gibi çeşitli popülasyonlardaki laboratuarda altın standartlara göre onaylandı. Aşağıdaki referans sekmesindeki yayınlara göz atın.
Uygulamalar
Rutin tedavinin öncesi / sonrası değerlendirmesi
Klinik protokollerdeki hedef düşme riski ve motor semptom değerlendirmesi
Hastaya geri bildirim sağlayın
Biyomekanikte sınıf öğretimi ve fizyoterapi 

Koşu Analizi

Physilog sensörlerini kullanarak doğal koşullarda hızlı ve hassas çalışma ölçüsü. Ayak koşu tekniğinin tek güvenilir analizi. 

Genel Bilgiler
Kullanımı kolay ve hızlı sonuçlar elde edin
Algılayıcıyı başlatmak için bir düğme, tabletteki sezgisel rapor sayesinde raporunuzu almak için tek bir tuşa basmanız yeterlidir.
Otomatik hizalama ve kalibrasyon
Sensörün tam konumunu önemsemene gerek yok, algoritmamız sizin için yapar.
Ayak grev parametreleri, pdf veya xls olarak
Tetikleme açısı, eğim açısı, temas süresi ve yorumlama için renk koduyla simetri dahil olmak üzere grev mekânsal-zamansal parametrelerin çalıştırılması.
Her yere götürün.
Konunun bir koşu bandı üzerinde çalışmasını istemene gerek yoktur, koşucunun doğal koşullarda test edilmesini kolayca sağlayabilirsiniz. Sistem, taşınabilir bir cüzdanına uyduğundan kitinizi alana ve olaylara da götürebilirsiniz.
Uygulamalar
Koşu tekniğine dayalı ayakkabı içi ayakkabı montajı
İlerlemeleri ölçmek için koçluk takibi
Bilimsel araştırma projesi ve spor hekimliği için uygun araç
Sınıfları biyomekanikte ve koşma biliminde öğretmek. 

Omuz Analizi

HandsUp mobil Uygulaması, akıllı telefon sensörlerini kullanarak onaylanmış omuz açıları ve kinematik
puanları (B-B) sağlar.

Yazılımı ücretsiz indirin
Enstrümantal omuz testi App, bir akıllı telefon kullanarak kolun basit hareketlerinden omuz işlevi için kinematik puanlar ölçer. Gait Up SA tarafından Kullanılan Eller App, Android App Store'da kullanıma sunulmuştur. 100 ücretsiz analiz dahil, sınırsız kullanım için 10CHF ücreti.
Otomatik hizalama ve kalibrasyon
Akıllı telefonun kol üzerindeki tam konumunu umursamaya gerek yok, algoritmamız sizin için yapar.

Bilimsel olarak doğrulanmış hassasiyet
Ellerinizi (eski iShould), Ecole Polytechnique Fédérale de Lausanne (EPFL), CHUV ve HESAV arasındaki işbirliğinin bir sonucudur. Aşağıdaki yayınlarda altın standartlardaki klinik puanlara karşı geniş kapsamlı olarak geçerlilik kazanmıştır. Tıp uzmanları, sağ ve sol taraflar arasındaki omuz işlevini objektif olarak ölçmek ve karşılaştırmak için Hands Up'ı hızlı ve kolay fonksiyonel omuz testleri yapmak için kullanıyorlar. 

Gait-Up Tanıtım Videosu

Spor ve kliniklerde hareket analizi için yenilikçi giyilebilir sensörler ve yazılımlar.

Fiyat Öğrenin

Ürün fiyatı öğrenmek için mesaj gönderebilir ya da WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES

Sülüntepe Mahallesi, Yunus Emre Cd.
Zülal Sk. C1.1/14, 34909 Pendik-İSTANBUL

TELEFON

Telefon: +902162322250

Faks: +902162322270

E-POSTA

cmsense@cmsense.com

Copyright (c) 2016-2020 CMsense

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.